Bölge Müdürlüğümüzde genel değerlendirme toplantısı yapıldı

Bölge Müdürümüz Sayın Hayrettin Yıldırım başkanlığında idare amirlerimizin katılımıyla genel değerlendirme toplantısı yapıldı.

Bölge Müdürümüz Hayrettin YILDIRIM başkanlığında Bölge Müdürlüğümüz ve bağlantı idare amirlerimizin katılımıyla 03 Ağustos Cuma günü X-Ray sevk, risk analizleri ve genel değerlendirme toplantısı yapıldı. 

Bölge Müdürlüğümüz toplantı salonunda çeşitli oturum başlıkları ve gündem maddeleriyle gerçekleşen toplantıda; Bakanlığımız görev ve faaliyet alanlarına giren konulara ilişkin görüş ve öneriler paylaşılarak gümrük idarelerinin risk analizi ve değerlendirmeleri yapıldı. Ayrıca, gümrük idarelerinin son durumları, idarelerimizde yaşanabilecek sorunlar ve bu sorunların çözümüyle ilgili bilgi alışverişinde bulunuldu.

Toplantının sona ermesiyle, Bölge Müdürlüğümüz bağlantı idarelerinde görevli olan Van Gümrük Müdürü Salim Soner ARDA ve Esendere Gümrük Muhafaza Kaçakçılık ve İstihbarat Müdürlüğü Müdür V. Ali YILDIZ'ın tayinleri çıkması sebebiyle günün anısına pasta kesilmesinin ardından  Bölge Müdürümüz tarafından görevli oldukları idarelerde bu güne kadar vermiş oldukları hizmetlerden dolayı kendilerine teşekkür edilerek plaket verilmiştir.